Doğa Kaşifleri - 2020 Programı

PROGRAM
10:00 Beykoz Kidsland Park Alanına Varışınızın ardından programımız, Sabah Sporu, Orman Mağarasına Yürüyüş, Bitki Eğitimi, Çadır Kurma Eğitimi, Kamp Kurma Eğitimi, Temel Hayatta Kalma Eğitimi, İlk yardım Eğitimi , Tarım Eğitimi, Çiftlik Hayvanları ile Tanışma, Ata Tohumu ile saksı hediyesi
12:30 Hazine Avı Oyunu ve Mini Survivor etkinliklerini yapıyoruz.
13:30 Okula hareket Eğitim hayatına farklı bir soluk getiren yesilnesil.com birbirinden renkli ve faydalı atölyelerinden biri olan Orman Atölyesi, çocuklarımıza doğayı sevdirmek; yaşamın tüm renklerine, varlıklarına ve canlılarına saygılı bireyler yetiştirmek için hayata geçirilen özel bir projedir. Orman Kâşifleri Atölyesi ile çocuklarımız eğitmenleri eşliğinde; ağaç, meyve, otlar, çiçekler, böcekler vb. ekosistemimizi oluşturan tüm unsurları keşfederek tanıyacakları macera dolu bir yolculuğa çıkıyorlar. Orman Kâşifleri; hayatı görerek, duyarak, dokunarak ve yaşayarak öğreniyorlar; hızlı ve kolay öğreniyorlar; öğrendiklerini unutmuyorlar!

PROGRAM FİYATI : 59  TL  
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

✅ Profesyonel Eğitimciler ve Oyun Ablaları
✅ Tüm Öğrencilere Ata Tohumu ve Saksı Hediye Edilecektir.
✅  Orman Atölyesi  içeriği, Mini Survivor ve Klasik Oyunlar, Çiftlik Gezisi , Tarım Atölyesi
✅ Öğretmenler için dinlenme alanı,  Öğretmenler için Kahvaltı, Çay, Kek ve Türk Kahvesi servisi ve servis elemanı
✅ Sağlık Personeli
✅SEANS SÜRESİ : 160 dakika
✅YAŞ ARALIĞI: 4-6 yaş ve 7-14 yaş
✅KATILIMCI SAYISI: Maksimum 500
✅EĞİTMEN: Spor Eğitmeni , Doğa ve Yaşam Koçu Eğitmen, Botanik Uzmanı , Sağlık Uzmanı Eğitmen 

Proğramı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

Doğa İle İç içe Şehrin merkezinde, karmaşadan uzak doğa ile iç içe bir eğlence dünyası  KidslandPark’ta  sizleri bekliyor. Ormanın içinde macera, eğlence, keşif, etkinlik ve eğitim hepsi bir arada. Çocuk ve yetişkin alanları, hayvanat bahçesi, piknik alanları, macera ve oyun alanlarıyla aile ve grup aktiviteleri KidslandPark Dünyası’nda!

“Ekoloji Faaliyetleri ile, Çocuklarımız gerçek bir orman içinde karıncadan, toprak yapısına kadar, yoğurdun mayalanmasından inekten süt sağmaya kadar, böcek atölyesinden, tohum ekimine kadar farklı bir çok aktiviteyi gerçekleştirmektedirler. ”
Ebru AĞAT