Aile Etkinlikleri

PROGRAM
❤ Yeşil Nesil Atölyelerinden Her Hafta Sonu Survivor Aileler Yarışıyor Etkinliğinde Eğlenmeye Hazır mısınız ? ❤ Yaz dönemi boyunca aileniz ile birlikte vakit geçirerek hem yarışmaya hem de doğada muhteşem bir gün geçirmeye ne dersiniz? 🎁 Ailenize bundan güzel hediye veremezdiniz.
Aileniz ile birlikte doğa içinde huzur dolu bir gün geçirin.
  ➡ PROGRAM
10:00 Beykoz KidslandPark Survivor ve  Piknik Alanına Varışınızın ardından programımız, 
Sabah sporu ile başlayıp, müzik, voleybol, futbol, klasik oyunlar, survivor oyunları, doğa yürüyüşü
,florbol oyunu
13:30 Survivor Final Oyunları 
15:00 Su Savaşları 
16:00 Program Sonu 
İstanbul’un Merkezi Konumunda, Kavacık’a 7 dakika Mesafede, Muhteşem Doğası ve keyifle katılacağınız sayısız aktiviteleri ile Yeşil Nesil Kidsland Park Survivor Oyunları sizi bekliyor. Denemeye var mısınız ? İstanbul içerisinde bulunan ilk ve tek Survivor oyun alanı

➡ ÜCRET : 49 TL
➡FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 ✅ Piknik alanı kullanımı ve Piknik Masaları
✅ Gün boyu Sınırsız Su, Çay, Nescafe Servisi
✅ DJ Müzik
✅ MC Show, Sunucu
✅ Oyun Hakemleri
✅ Survivor Ödülleri
✅ Sağlık Personeli
✅ Doğa Gezisi
✅ Voleybol, Futbol ve Klasik Oyunlar Alanı
✅SEANS SÜRESİ : 240 dakika
✅ÇOCUK YAŞ ARALIĞI: 4-6 yaş ve 7-16 yaş
✅KATILIMCI SAYISI: Maksimum 500
✅EĞİTMEN: Dj müzik, Spor ve Dans Eğitmenleri , Oyun Ablaları, Survivor Hakemleri, DJ , Sunucu Doğa İle İç içe Şehrin merkezinde, karmaşadan uzak doğa ile iç içe bir eğlence dünyası  KidslandPark’ta  sizleri bekliyor. Ormanın içinde macera, eğlence, keşif, etkinlik ve eğitim hepsi bir arada. Çocuk ve yetişkin alanları, hayvanat bahçesi, piknik alanları, macera ve oyun alanlarıyla aile ve grup aktiviteleri KidslandPark Dünyası’nda!

“İstanbul’un Merkezi Konumunda, Kavacık’a 7 dakika Mesafede, Muhteşem Doğası ve keyifle katılacağınız sayısız aktiviteleri ile KİDSLANDPARK sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor. ”
Ebru AĞAT