BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ ?

2017 yılında Yeşil Nesil Atölyeleri olarak  ile Doğayı tanıma turları ve Eğitim ve  Eğlence merkezi olarak KİDSLANDPARK markasını geliştirdik. Yeşil Nesil çocukların ve ailelerinin, doğada güzel zaman geçirmesi, doğayı sevmesi, arkadaşlarıyla özgürce kirlenmesi ve doğayı daha yakından tanıması amacı ile  30 farklı atölyeyi bünyesine alarak kuruldu. Eğitim programları alanın ‘da uzman kişilerce oluşturuldu. Her istasyon için profesyonel ekipler görevlendirdik. Ve paylaşımcı bir model geliştirdik.

Doğayı seven çocukların onu korumak için çaba harcayacaklarını düşünüyoruz. Atölyelerimizin tamamını 45 dönümlük kendi tesisimizde ve doğada gerçekleştiriyoruz. Şu an 30 farklı atölye çalışmasını yapıyoruz. Ayrıca Tarım Atölyemiz için harici alanlarda çalışıyoruz  böylece hem  öğrencilere tarımı sevdiriyor hem de  zaten iş modelleri tarım olan bu çiftçilerimizi  eğitim ve uygulama modelimiz  sayesinde ek kazanç sağlatıyor ve kendilerini geliştirmek için ekstra bir bütçeye kavuşmalarını sağlıyoruz. 
Atölye çalışması dendiğinde akla 20 kişilik gruplar ve saati 200 TL civarında olan fiyatlar akla geliyor. Biz bunu yıktık günde  400-800 arası  öğrenci alıyor 10  istasyona ayırıp onları küçük gruplara bölüyoruz böylelikle maliyetleri azaltıyor atölye sayısını çoğaltıyor,  verimi ve eğlenceyi daha yukarıya çıkarıyoruz. 2018 yılı içerisinde resmi rakamlarla 50.000 den fazla misafir ağırladık.


Türk halkı açık hava  etkinliklerini  seviyor çocuklar buna bayılıyor, bizim atölyemizde “doğanın kendisi” onlar için bir lunapark. Atölyelerimiz 25 TL'den başlayarak en pahalısı 75 TL civarında oluyor. Bu kadar hesaplı ortaya çıkarmamızın sebebi ise tesislerimizin bize ait olmasıdır. Uzun zamandır hizmet sektöründe olduğumuz için okul turları, ulaşım , gıda sektörleri ile ilgili iyi bir network sahibiyiz.

Okullarla ilişkilerimizde geçmişten bu yana gayet iyi , Bu çok yeni bir proje idi okullarımıza sunduk ve geçmişten gelen tanışıklıklar sayesinde okullar programlarına bizi aldılar.
Projelerimizi gerçekleştirdik  ve çok olumlu tepkiler aldık. Burada bizi en çok sevindiren velilerden gelen tepkiler oldu. Çünkü diğer okul gezilerinin aksine bu turda çocuk evine kendi elleriyle topladığı sebzeleri, kendisinin bizzat yaptığı organik turşuyu, içinde ata tohumu bulunan saksısını evine götürüyor. Doğa hayvanlarıyla tanışıyorlar. Düşünün çocuğunuz bir geziye gidiyor ve dönüşünde ailesi için evine doğadan organik ürünler getiriyor ve bunun büyük kısmını elleriyle kendisi yapmış. Turşu kurup 3 ay sonra ailesiyle törenle kapağını açan veliler olduğunu biliyoruz. Bu bizi çok mutlu ediyor.


Atölyelerimiz içerisinde Çiftlik Atölyesi, Orman Atölyesi , Tarım Atölyesi, Beceri Atölyesi, Farkındalık Atölyesi, Uzay Atölyesi, Model Oyuncak Atölyesi, Doğada Bilim Atölyesi, Gurme Atölyesi, Mucitler Atölyesi, Aynalama Atölyesi, Robot Atölyesi, Çadır Kamp Atölyesi, Outdoor Game Atölyesi, Bilişim Atölyesi, Çocuk Özgüven Atölyesi, Gelişim Atölyesi, Pazarlama Atölyesi, Eğlence ve Zeka Oyunları Atölyesi, Hobi Sanatları Atölyesi, Sanat Atölyesi, Tarih Atölyesi,  Survivor Etkinliği, Spor Atölyesi, El Sanatları Atölyesi, Resim Atölyesi, Arkeoloji Atölyesi, İlk Yardım Atölyesi, projelerimizden bazıları…

 

Hakkımızda basında yer alan haberleri ve kurumumuz hakkındaki detaylı videoları aşağıdaki linki tıklayarak inceleyebilirsiniz...

MEDYA GALERİMİZ

Şehrin Merkezinde

KİDSLAND’da Çocuklar Doğa İle İç içe Şehrin merkezinde, karmaşadan uzak doğa ile iç içe bir eğlence dünyası  Kidsland’ta  sizleri bekliyor. Ormanın içinde macera, eğlence, keşif, etkinlik ve eğitim hepsi bir arada. Çocuk ve yetişkin alanları, hayvanat bahçesi, piknik alanları, macera ve oyun alanlarıyla aile ve grup aktiviteleri Kidsland Dünyası’nda!

Eğlence ve Öğrence Bir Arada

Güvenli bir adrenalin yolculuğu sunan Kidsland Survivor Alanının eğlenceli parkurlarında keyif dolu bir gün sizleri bekliyor. Çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eden üniteleriyle Survivor  alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde özgürlük ve adrenalin dolu unutulmaz deneyimler yaşayacaksınız.

Beykoz Hayal Ormanlarında

Doğal orman örtüsünün parçası olan alanda çocuklar, aileleri ve arkadaşları ile oyun oynayabilecek. Yemyeşil bir orman içinde hazırlanmış oyun alanlarında yarışmalar, eğlenceli içerikler ve sosyal aktiviteler ile hem öğrenecek hem eğlenecek.