BİZ KİMİZ

Çocuk doğayı tanımalı doğada hayal gücünü kullanmalı doğayı sevmeli Toprağa dokunmak, yalın ayak üzerinde yürümek, tırnaklarının arasına kadar kirlenmek, rüzgarı hissetmek, çiçekleri koklamak, oynamak.. Zannediyor musunuz hiçbir şey!!!

Bunlar çocukların en önemli öğrenme araçları. Yeşil Nesil Atölyeleri markası ile Doğayı tanıma turları ve Eğitim modelini geliştirdik. Yeşil Nesil çocukların, doğada güzel zaman geçirmesi, doğayı sevmesi, arkadaşlarıyla özgürce kirlenmesi ve doğayı daha yakından tanıması amacı ile 30 farklı atölyeyi bünyesine alarak kuruldu.

Eğitim programları alanın ‘da uzman kişilerce oluşturuldu. Her istasyon için profesyonel ekipler görevlendirdik. Atölye çalışması dendiğinde akla 20 kişilik gruplar ve saati 200 TL civarında olan fiyatlar akla geliyor. Biz bunu yıktık 400-1000 arası öğrenci alıyor 5 istasyona ayırıp onları küçük gruplara bölüyoruz böylelikle maliyetleri azaltıyor verimi ve eğlenceyi daha yukarıya çıkarıyoruz Atölyelerimiz içerisinde Çiftlik Atölyesi, Orman Atölyesi , Tarım Atölyesi, Beceri Atölyesi, Farkındalık Atölyesi, Uzay Atölyesi, Model Oyuncak Atölyesi, Doğada Bilim Atölyesi, Gurme Atölyesi, Mucitler Atölyesi, Aynalama Atölyesi, Robot Atölyesi, Çadır Kamp Atölyesi, Outdoor Game Atölyesi, Bilişim Atölyesi, Çocuk Özgüven Atölyesi, Gelişim Atölyesi, Pazarlama Atölyesi, Eğlence ve Zeka Oyunları Atölyesi, Hobi Sanatları Atölyesi, Sanat Atölyesi, Tarih Atölyesi, Edebiyat Atölyesi, Survivor Etkinliği, Spor Atölyesi, Floorbol Atölyesi, Sosyal Medya Atölyesi, Gazetecilik Atölyesi, El Sanatları Atölyesi, Resim Atölyesi, Arkeoloji Atölyesi, İlk Yardım Atölyesi, Kış Sporları Atölyesi projelerimizden bazıları…

Şehrin Merkezinde

KİDSLAND’da Çocuklar Doğa İle İç içe Şehrin merkezinde, karmaşadan uzak doğa ile iç içe bir eğlence dünyası  Kidsland’ta  sizleri bekliyor. Ormanın içinde macera, eğlence, keşif, etkinlik ve eğitim hepsi bir arada. Çocuk ve yetişkin alanları, hayvanat bahçesi, piknik alanları, macera ve oyun alanlarıyla aile ve grup aktiviteleri Kidsland Dünyası’nda!

Eğlence ve Öğrence Bir Arada

Güvenli bir adrenalin yolculuğu sunan Kidsland Survivor Alanının eğlenceli parkurlarında keyif dolu bir gün sizleri bekliyor. Çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eden üniteleriyle Survivor  alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde özgürlük ve adrenalin dolu unutulmaz deneyimler yaşayacaksınız.

Beykoz Hayal Ormanlarında

Doğal orman örtüsünün parçası olan alanda çocuklar, aileleri ve arkadaşları ile oyun oynayabilecek. Yemyeşil bir orman içinde hazırlanmış oyun alanlarında yarışmalar, eğlenceli içerikler ve sosyal aktiviteler ile hem öğrenecek hem eğlenecek.